top of page
Boat Helm

TEKNE SAHİBİ MİSİNİZ?

Teknenizi teknen.com'da ücretsiz olarak listeleyin,

hemen rezervasyon almaya başlayın!

teknen.com'un Avantajları

Teknenizi Ücretsiz
Listeleyin

teknen.com'a üye olmak ve teknenizi listelemek için hiçbir ücret ödemezsiniz. teknen.com yalnızca onaylanan rezervasyonlardan komisyon alır.

Reklam
Giderlerinizi Düşürün

Siz tekneniz ve müşterileriniz ile ilgilenirken teknen.com sizin yerinize etkin bir reklam stratejisi yürütür ve potansiyel müşterileri siz tekne sahipleri ile buluşturur.

Kolayca
Ödeme
Alın

Müşteriler teknen.com'un güvenli ödeme altyapısını kullanarak Kredi Kartı veya EFT/Havale yolu ile kolay ve hızlıca ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Puanlama Sistemi ile Güven Kazanın

teknen.com'un puanlama sistemi sayesinde rezervasyonlarınızdan yüksek puanlar toplayın ve üst sıralarda yer alın. Bu, potansiyel müşterileriniz nezdinde güven sağlayacaktır. 

Fiyatlandırma ve Komisyon

Tekne Sahipleri teknen.com üzerindeki ilanlarının saatlik, günlük ve haftalık fiyatlarını diledikleri gibi belirleyebilirler.
 
Teknen.com Tekne Sahipleri tarafından belirlenen liste fiyatlarının üzerine herhangi bir ücret eklemez. Kiralayan misafirlerden ek bir ücret talep etmez.

teknen.com'da KDV dahil komisyon oranı %20'dir.

Yat Güverte
yat Limanı

Reklam ve Pazarlama

teknen.com olarak arama motorları optimizasyonu ile teknelerinizin en üst sonuçlarda sıralanmasına olanak sağlıyoruz.
  
Etkin sosyal medya yönetimi ve kişiselleştirilmiş reklamlar sayesinde, teknelerinizi potansiyel müşterileri içeren bir hedef kitlesine ulaştırıyoruz.
 
Dijital dönüşümleri ve trendleri takip ediyor,

tekne-yat kiralama sektöründe bir pazaryeri modeliyle çalışarak tekne kiralamak isteyen her ziyaretçinin uğrak noktası oluyoruz.

Sorunuz mu var?

Sıkça Sorulan Sorular için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilir veya teknen.com Tekne Sahipliği hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Teşekkür ederiz! En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

bottom of page