top of page

Tekne Kiralama Bodrum & Yat Kiralama

Tekne Kiralama

12 Taksit İmkanı

Fairline, 55 - #1013

shower2.png

6

3

2

17.5

Bodrum

Misafir

Kabin

WC

Metre

Muğla

€1850

/gece

Tekne Kiralama

12 Taksit İmkanı

Bavaria, 50 Cruiser, Yelkenli - #1023

shower2.png

8

4

3

15.5

Bodrum

Misafir

Kabin

WC

Metre

Muğla

€550

/gece

Tekne Kiralama

12 Taksit İmkanı

Özel Yapım, Motor Yat - #1030

shower2.png

4

2

1

15

Bodrum

Misafir

Kabin

WC

Metre

Muğla

€250

/saat

Tekne Kiralama

12 Taksit İmkanı

Prenses, Motor Yat - #1021

shower2.png

6

3

2

16

Bodrum

Misafir

Kabin

WC

Metre

Muğla

€1500

/gece

Tekne Kiralama

12 Taksit İmkanı

Azimut, 55 E, Motor Yat - #1024

shower2.png

6

3

2

17

Bodrum

Misafir

Kabin

WC

Metre

Muğla

€1200

/gece

Tekne Kiralama

12 Taksit İmkanı

Sea Ray, 400, Motor Yat - #1032

shower2.png

4

2

2

13

Bodrum

Misafir

Kabin

WC

Metre

Muğla

$900

/gece

Tekne Kiralama

12 Taksit İmkanı

Fairline, Squadron, Motor Yat - #1022

shower2.png

6

3

2

20

Bodrum

Misafir

Kabin

WC

Metre

Muğla

€2200

/gece

Tekne Kiralama

12 Taksit İmkanı

Gulet, Ketch - #1028

shower2.png

6

3

2

14.5

Bodrum

Misafir

Kabin

WC

Metre

Muğla

₺1500

/saat

Türkiye'nin En Güzel Mavi Tur Rotalarını Keşfedin!

Tekne Kiralama Bodrum & Yat Kiralama

Bodrum Tekne Tatili ve Bodrum Mavi Yolculuk

Muğla şehrinin bir ilçesi olan ve özellikle bahar ve yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan Bodrum hiç şüphesiz Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinin başında geliyor. Bodrum, her ne kadar deniz, kum ve güneş temalı yaz tatilleri ile akla gelse de, aynı zamanda sahip olduğu binlerce yıllık tarihi ile birçok tarihi değere de ev sahipliği yapıyor. Bodrum Kalesinden, Su Altı Arkeoloji Müzesi’ne; antik tiyatrodan, Zeki Müren Sanat Müzesi’ne; Pedasa Antik Kenti’nden, dünyanın yedi harikasından biri sayılan Halikarnas Mozolesi’ne kadar birçok önemli eseri ziyaretçilerine sunuyor. Tüm bu eşsiz doğal ve tarihi güzellikleri ile Bodrum, öte yandan Türkiye’de en popüler tekne kiralama ve mavi yolculuk lokasyonlarından biri olma özelliğini taşıyor. Bodrum tekne turu ve Bodrum tekne tatili, Bodrum’un en güzel koyları ve plajlarını keşfetmek isteyen misafirlerin karşısına en ideal tatil seçeneği olarak çıkıyor.


Bodrum’un Az Bilinen Koylarını Keşfedin!

Mavi ve yeşilin tüm tonlarını barındıran Bodrum koylarında denizin tadını çıkarmak herkesin hayali. Bodrum mavi tur tatili yaparak yalnızca denizden ulaşılabilen koyları keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz! Bodrum’da karayolu ile ulaşılamayan birçok doğa harikası koy bulunmaktadır. Orak Adası, Bodrum mavi tur tatili yapanların en çok tercih ettiği koylardan yalnızca biri. Uydudan bakıldığında orak şekline benzediği için adaya bu isim verilmiş. Kargıcak Koyu'nun hemen karşısında boylu boyunca uzanan bu ada, sahip olduğu tertemiz ve berrak suyu ile Bodrum mavi tur teknelerinin en favori rotaları arasında yerini alıyor. Bodrum’a 16 km uzaklıkta bulunan Orak Adası’na tekne kiralayarak yaklaşık iki saatte gidebilirsiniz. Ada çevresindeki farklı koylarda canlı çeşitliliği oldukça fazladır ve deniz dibinde görüş oldukça nettir. Ayrıca Orak Adası’na tekne ile geldiğinizde demirleyerek geceyi burada geçirebilirsiniz. Özellikle adanın doğu ve kuzey tarafları rüzgardan korunaklı olması sebebiyle kolayca demirlemeye imkan vermektedir. Bu yüzden Bodrum mavi tur ve dalış tekneleri tarafından oldukça tercih edilmektedir.


Bodrum’da Yapılabilecek Aktiviteler: Tekne Tatiliniz Zenginleşsin!

Bodrum mavi tur tatiliniz boyunca birçok eğlenceli aktiviteyi deneyimleme şansına sahip olabilirsiniz. Bodrum tekne kiralama tatiliniz süresince yapılabilecek su sporları, farklı başlıklar altında sıralanabilir. Burada nasıl bir aktivite yapacağınızı belirleyen sizin zevkleriniz ve eğlenceyi ne kadar ileri götürebileceğiniz! Su sporlarının bazıları oldukça basit ve kolayca yapılabilen aktivitelerken, aralarında yapılabilmesi belli beceriler isteyen, görece daha zor, ve adrenalini daha yüksek olanlar da var. Bodrum'da yapılabilecek aktiviteler nelerdir?

İşte tekne tatilinde yapabileceğiniz su sporları ve aktivitelerden bazıları:

 • Sörf

 • Windsörf

 • Su kayağı

 • Kiteboard

 • Şnorkelle dalış

 • Tüplü dalış

 • Jetski

Bunlar mavi tur boyunca deneyimleyebileceğiniz su sporlarının ve aktivitelerinin başında geliyor.


Bodrum’da Bulunan En İyi Sörf Rotaları

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen sörf, su sporlarından hoşlananların favorisi. Bodrum tekne kiralama yaptığınızda, tatilinizin bir noktasında sörf yapmayı da planınıza dahil edebilirsiniz. Özellikle rüzgar sörfü anlamına gelen Wind Surf ve uçurtma sörfü olarak bilinen Kite Surf (Kite Boarding) Bodrum mavi tur tatiliniz boyunca yapabileceğiniz aktiviteler ve su sporları arasında. Peki Bodrum’da nerede sörf yapılır? İşte Bodrum’un en ideal sörf rotaları...

Bodrum’da Kite Surf için en ideal nokta olarak çok dalgalı olmayan denizi, upuzun sahili ve benzersiz manzarası ile Gökova Körfezi’nde yer alan Akyaka gösteriliyor. Kitesurfing tutkunlarının Bodrum’daki favorisi Akyaka’da Kite Surfing için ayrılmış özel bir alan bile bulunuyor.

Bodrum yarımadasının kuzeyinde bulunan Gündoğan ise, rüzgar sörfü için Bodrum’un en ideal koylarından biri. Özellikle sakin koyu ve büyüleyici doğası ile windsurfing tutkunlarının favorisi olan Gündoğan, ayrıca yelken ve dalış sporları için de uygun bir ortama sahip. Bodrum tekne tatili sırasında Gündoğan’da eşsiz bir gün batımında benzersiz bir sörf deneyimi yaşamayı listenize ekleyebilirsiniz!


Bodrum’un En Güzel Dalış Noktaları

Bodrum su üstünde olduğu kadar su altında da göz kamaştırıcı güzelliklere sahip. Bodrum dalış noktaları hiç kuşkusuz Akdeniz’in en güzel dalış noktaları arasında yer almaktadır. Kendinizi su altının büyüsüne kaptırmak, Bodrum’un su altını tüm canlı zenginliği ile keşfetmek istiyorsanız dalış yapmak tam size göre! Dalış yaptığınız yere göre beyaz mercan, ahtapot, büyük orfoz, beyaz orfoz, ıstakoz, müren, barakuda ve çok daha fazlası ile karşılaşabilirsiniz. Eğer şanslıysanız kayaların üzerinde dolaşan deniz tavşanlarını, deniz kaplumbağalarını, Akdeniz foklarını veya bir balık sürüsünün peşinden süzülen yunusları bile görebilirsiniz! Ayrıca Bodrum dalış noktaları misafirlere çeşitli alternatifler de sunuyor.

İşte en kapsamlı Bodrum Dalış Noktaları listesi:

 • Büyük Resif

 • Küçük Resif

 • Delikli Mağara

 • Paçoz Koyu

 • TCG Pınar-1 Batığı

 • SG 115 Batığı

 • C47 Dakota Uçak Batığı

 • Poyraz Koyu

 • Kaçakçı Koyu

 • Aksona Koyu

 • Kurt Burnu

 • Güney Ucu

 • Orak Adası

Bu listedeki yerler Bodrum’da en popüler dalış noktaları olarak sayılıyor.


Farklı Tekne Türlerinden Dilediğini Seç!

Bodrum mavi tur yolculuğuna çıkmaya karar verdiğinizde birçok farklı tekne tipi arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bodrum tekne tatili için motoryat, gulet, katamaran ve yelkenli kiralama gibi alternatifleriniz bulunmaktadır. Nasıl tür bir tekne kiralayacağınız tamamen sizin zevklerinize ve tekne tatilinden beklentinize bağlı.

Bodrum gulet kiralama, Bodrum’un doğa harikası koylarını gezmek ve huzur dolu bir tekne tatili yapmak için en çok tercih edilen alternatiflerin başında yer alıyor. Akdeniz’e özgü geleneksel Türk guletleri ile mavi tura çıktığınızda, günlük yaşantınızı teknede devam ettirebileceğiniz bir konfora sahip olabilirsiniz. Mürettebatlı kiralanan guletler geniş kabinleri ve güvertesi ile misafirlerine uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Bunun yanı sıra Bodrum motoryat kiralama, Bodrum tekne tatili için bir başka seçenek. Bodrum mavi tur tatilinizde beklentiniz lüks, konfor ve hızı bir arada deneyimlemek ise Bodrum motoryat kiralama tam size göre! Motoryat kiralama seçeneği, çoğunlukla Bodrum saatlik yat kiralama veya Bodrum günlük tekne kiralama yapmak isteyen misafirler tarafından tercih edilmektedir.

Bodrum tekne kiralama için birçok farklı tekne tipi olduğunu söylemiştik! Bodrum yelkenli kiralama, engin maviliklere yelken açmak isteyen macera ve keşif tutkunlarının favorisi! Bodrum yelkenli tekneleri, daha çok doğa ile iç içe olmayı isteyen ve aynı zamanda yelken sporunu seven insanların ilk tercihi. Ayrıca yelkenli kiralama, uygun fiyatlı tekne kiralamak isteyen misafirler için de en ideal seçenekler arasında. Bodrum’da yelkenli kiralama yaparak şehir hayatının karmaşasından uzaklaşabilir, içinizi ısıtan güneş eşliğinde dalga seslerini dinleyerek huzur bulabilir, sevdiklerinizle mavi ve yeşilin tüm tonlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Bodrum yat kiralama için alternatifler bunlarla da sınırlı değil! Bodrum katamaran kiralama, özellikle 6-15 kişilik gruplar için birebir! Bodrum katamaran kiralama seçeneği ile tekne tatiliniz boyunca geniş yaşam alanları ve konforlu kamaraların keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik katamaran kiralama fiyatları gulet ve motoryatlara kıyaslandığında fiyat / performans olarak daha uygun bir seçenek olabilmektedir.

Bodrum tekne kiralama hizmeti için size özel deneyimli tatil danışmanlarımızdan 7/24 ücretsiz destek alabilir, dilediğiniz türde tekneyi teknen.com güvencesiyle kiralayabilirsiniz. Farklı tekne türlerinden hangisini seçerseniz seçin, Bodrum’un eşsiz doğal ve tarihi güzellikleri tarafından büyülenmeye hazır olun! #BodrumSeniBekliyor! #TeknenSeniBekliyor!


bottom of page