top of page

Teknen.com'da Nasıl Tekne Kiralanır?

2021 yaz sezonu pandemi koşulları ile birlikte yaklaşırken tekne kiralama, geniş bir kitlenin tatil seçeneği olmuş durumda. Ancak kalabalıklardan uzak, konforlu ve güvenli bir tekne tatilini organize etmek klasik yöntemlerle biraz uğraştırıcı olabiliyor. "Tek Tıkla Tekne-Yat Kiralama" sloganı ile kurulan teknen.com tam da bu soruna çözüm getirmek amacıyla müşterilerine hizmet veriyor ve tekne-yat kiralama sektöründe dijital dönüşüme öncülük ediyor.

Peki tam olarak nedir bu teknen.com ve ne yapar?


Teknen.com saatlik, günlük, haftalık veya daha uzun süreli tekne kiralamak isteyen müşterileri onaylanmış tekne sahipleriyle buluşturan bir pazaryeridir.


Birkaç adımda aradığınız tekneyi kolayca bulabilir, tekne sahibi ile mesajlaşabilir ve son olarak rezervasyonunuzun onaylanması için 3D Secure ödeme altyapısı sayesinde ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tekne tatilinizin sonunda ise tekneyi, kaptanı ve deneyiminizi puanlayabilir ve yorum yazabilirsiniz.


Teknen.com'da Nasıl Tekne Kiralanır?

İlk olarak detaylı filtreleme özelliği bulunan arama motorunu kullanarak size uygun tekneleri listeleyebilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık veya daha uzun süreli kiralamalar mümkün. Evlilik teklifi ve doğum günü gibi organizasyonlar da mevcut.


Tekneni seçtikten sonra "Müsaitliği Kontrol Et" diyerek Tekne Sahibine istek gönderebilir, teknen.com aracılığıyla tekne sahibi ile mesajlaşarak detayları öğrenebilirsin. Rezervasyonun ile ilgili soruların varsa bu kısımda cevap bulabilirsin.


Son bir adımın kaldı!


3D Secure ödeme altyapısı sayesinde ödemeni güvenli bir şekilde online olarak yapıp rezervasyonunu tamamlayabilirsin.


Artık teknen seni bekliyor!Tekne tatilin boyunca sosyal medya (Instagram, Facebook, Twitter) paylaşımlarında teknen.com'u etiketlemeyi ve rezervasyon bitiminde tatilini puanlamayı unutma!


İyi tatiller!

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page